भीमफेदी कुलेखानी सडक भाँसियो, ठाउँठाउँमा पहिरो (हेर्नुहोस् भिडियो )

तु खबर संवाददाता
२०७७ असार १२,शुक्रबार १८:५७
Featured Video Play Icon

भीमफेदी, मकवानपुर । भीमफेदी कुलेखानी सडकमा विभिन्न स्थानमा पहिरो गएपछि सवारी अवरुद्ध भएको छ । हेटौंडादेखि संघीय राजधानी काठमाडौँ जाने छोटो दुरीको सडक मार्गको भीमफेदी कुलेखानी खण्डको बिभिन्न स्थानमा हिजोसाँझदेखि झरेको पहिरो आज दिनभरि पनि पन्छाउन सकिएको छैन ।

भीमफेदी कुलेखानी सडक स्तरोन्नति गर्न ३२ करोडको ठेक्का सम्झौता भएपछि निर्माण कम्पनीले जहिँतहीँ मेसिन प्रयोग गरी पहाड खोस्रेर मात्तै छोडिदिएपछि अहिले वर्षामा सो सडक भएर हिड्नै नसक्ने अवस्था बनेको हो ।

राजनीतिक घोषणाका आधारमा काठमाडौँ जाने सडक चौडा पार्ने काम भएको हो । अव्यस्थित रुपमा जहाँसुकै खनेर पहाड भत्काउने काम गरिएपछि अहिले सो सडकमा दशौँ ठाउँमा पहिरो खसेको छ । त्यतिमात्र होइन, जुरीखेतनजिक सडक भाँसिएपछि त्यसले झनै समस्या पार्ने देखिएको छ ।

मकवानपुर र आसपासका जिल्लाबाट संघीय राजधानी काठमाडौँ जानेहरु सो सडकका कारण समस्यामा परेका छन् । प्रदेशसभा सदस्यहरुले सडक गतिलो नभएको र काठमाडौंबाट आउन समस्या परेको भनी प्रदेश सरकारमाथि बढाएको दबाब शान्त पार्न भीमफेदी कुलेखानी सडक चौडा पार्ने निर्णय भएको थियो ।

सो सडक चौडा पार्न पहाड फोर्नेलगायतका कार्य गर्न एक्साभेटर, डोजर जस्ता मेसिनहरुको प्रयोग गरिएपछि वर्षामा यसले समस्या बनाएको हो । जुन सुकै ठाउँमा पनि मेसिन प्रयोग गरी पहाड फोरिएको छ, जसका कारण अहिले ठाउँठाउँमा पहिरो खसेको छ र यसले सर्वसाधारणमाथि जोखिम बढाएको छ, स्थानीयहरुको भनाई छ ।

सो सडक स्तरउन्नति गर्नका लागि मोतिदान कन्ट्रक्सनले जिम्मेवारी पाएको थियो ।

हेर्नुहोस् भिडियो –नेपालको प्रतिष्ठित A level कम्पनी ओम साई एण्ड कम्पनी विगत २० बर्ष देखि रोड, विल्डिङ तथा पुल र खानी सम्वन्धी कार्य गर्दै आइरहेको छ । यस कम्पनीको लागि उल्लेखित पदमा पदपुर्ति गर्नुपर्ने भएकाले इच्छुक नेपाली नागरिकबाट आफ्नो व्यक्तिगत विवरण CV आह्वान गरिन्छ ।
पद संख्या
   
– सिभिल इन्जिनियर
क. कम्तीमा ५ बर्ष कन्स्ट्रक्सन फिल्डमा कार्य गरेको हुनुपर्ने ।
ख. ३५ बर्ष उमेर ननाघेको ।
२ जना
– सिभिल ओभरसियर
क. कम्तीमा ५ बर्ष कन्स्ट्रक्सन फिल्डमा कार्य गरेको हुनुपर्ने ।
ख. ३५ बर्ष उमेर ननाघेको ।
२ जना
– एकाउटेन्ट
क. २ बर्ष एकाउन्टिङ सफ्टवेयरमा काम गरेको अनुभव Tally,Bury etc.
BBS वा सो भन्दा माथि
ग.नेपाली टाइप अनिवार्य जान्ने
२ जना
स्येर किपर
क.२ बर्ष स्टोर किमिङको कार्य गरेको अनुभव
ख +2 वा सो भन्दा माथि
तलब तथा सुविधा : Salary आपसी समझदारी तय गरिनेछ ।

सम्पर्क : ओम् साई एण्ड कम्पनी प्रा.लि
इमेल : [email protected]
मोबाइल : 9855083732
फोन : ०५७–५२५५००

२ जना

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*