हेटौंडा हुँदै देशको विभिन्न भागमा आउजाउ गर्ने यात्रुको सहजताका लागि हेल्प डेस्क स्थापना

तु खबर संवाददाता
२०७६ आश्विन ७,मंगलवार ०९:२६

चाडपर्व लक्षित गररे हेटौंडा हुँदै देशको विभिन्न भागमा आउजाउ गर्ने यात्रुको सहजताका लागि हेल्प डेस्क स्थापना गरिएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरले हेटौंडा बसपार्क र हेटौंडा–१, चौकीटोलस्थित सुमो पार्कमा यात्रुहरूको सहजताका लागि यात्रु सहायक कक्ष स्थापना गरको हो ।

दसैं र तिहार लक्षित गर्दै नागरिकको सुरक्षाका लागि जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरले विभिन्न योजनासमेत बनाएको कार्यालयले जनाएको छ । ‘हामी विशेष गरी राजमार्ग सुरक्षामा बढी ध्यान केन्द्रित गरिरहेका छौं,’ जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरका प्रहरी नायव उपरीक्षक यज्ञप्रसाद भटराईले भने ।

चार्डपर्वको बेलामा यात्रा गर्ने यात्रुलाई विभिन्न प्रकारको समस्याको सामना गर्नुपर्ने भएकाले सहज वातावरण बनाउन यात्रु सहायकता कक्षले मदत गर्ने बताए । उनका अनुसार जिल्लाको इन्ट्री पोइन्टमा प्रहरी गस्ती गरिने, राजमार्गको हुमानेदेखि चौकिटोलसम्म र चुरियामाईदेखि लोथरसम्म २४ सैं घण्टा नै प्रहरीको निगरानी राखिने बताए ।

‘विगतका दिनहरूमा चाडपर्वको समयमा राजमार्गहरूमा सवारी लुट्ने गरको देखिन्छ । त्यसकारण राजमार्ग सुरक्षा हाम्रो विशेष चासो हुने छ,’ उनले भने । पूर्व–पश्चिम राजमार्ग, धरान–चतरा सडक, हेटौंडा–सिस्नेरी–काठमाडौं, हेटौंडा–फाखेल–काठमाडौं, कान्तिलोकपथ लगायत सडक सञ्जालसँग हेटौंडा जोडिएको छ । आजको कान्तिपुर दैनिकमा समाचार छ ।नेपालको प्रतिष्ठित A level कम्पनी ओम साई एण्ड कम्पनी विगत २० बर्ष देखि रोड, विल्डिङ तथा पुल र खानी सम्वन्धी कार्य गर्दै आइरहेको छ । यस कम्पनीको लागि उल्लेखित पदमा पदपुर्ति गर्नुपर्ने भएकाले इच्छुक नेपाली नागरिकबाट आफ्नो व्यक्तिगत विवरण CV आह्वान गरिन्छ ।
पद संख्या
   
– सिभिल इन्जिनियर
क. कम्तीमा ५ बर्ष कन्स्ट्रक्सन फिल्डमा कार्य गरेको हुनुपर्ने ।
ख. ३५ बर्ष उमेर ननाघेको ।
२ जना
– सिभिल ओभरसियर
क. कम्तीमा ५ बर्ष कन्स्ट्रक्सन फिल्डमा कार्य गरेको हुनुपर्ने ।
ख. ३५ बर्ष उमेर ननाघेको ।
२ जना
– एकाउटेन्ट
क. २ बर्ष एकाउन्टिङ सफ्टवेयरमा काम गरेको अनुभव Tally,Bury etc.
BBS वा सो भन्दा माथि
ग.नेपाली टाइप अनिवार्य जान्ने
२ जना
स्येर किपर
क.२ बर्ष स्टोर किमिङको कार्य गरेको अनुभव
ख +2 वा सो भन्दा माथि
तलब तथा सुविधा : Salary आपसी समझदारी तय गरिनेछ ।

सम्पर्क : ओम् साई एण्ड कम्पनी प्रा.लि
इमेल : [email protected]
मोबाइल : 9855083732
फोन : ०५७–५२५५००

२ जना

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*