वडा अध्यक्ष मगरद्वारा कार्यालय सहयोगीमाथि कुटपिट

कैलाली, २६ कात्तिक । कैलालीको मोहन्याल गाउँपालिका– ५ का अध्यक्षले छविलाल हौजाली मगरले कार्यालय सहयोगी तुलसरा सिंजालीमाथि कुटपिट गरेका छन् । कात्तिक १९ गते वडा अध्यक्ष हौजाली मगरले आफुमाथि कुटपिट गरेको भन्दै तुलसराले आइतबार इलाका प्रहरी कार्यालय सुक्खडमा जाहेरी दिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कैलालीले जनाएको छ । कार्यालय सहयोगी तुलसराले हौजाली मगरकी श्रीमतीलाई अध्यक्षको अर्की […]


समाचार थप खबर

वडा अध्यक्ष मगरद्वारा कार्यालय सहयोगीमाथि कुटपिट

कैलाली, २६ कात्तिक । कैलालीको मोहन्याल गाउँपालिका– ५ का अध्यक्षले छविलाल हौजाली मगरले कार्यालय सहयोगी तुलसरा सिंजालीमाथि कुटपिट गरेका छन् । कात्तिक १९ गते वडा अध्यक्ष हौजाली मगरले आफुमाथि कुटपिट गरेको भन्दै तुलसराले आइतबार इलाका प्रहरी कार्यालय सुक्खडमा जाहेरी दिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कैलालीले जनाएको छ । कार्यालय सहयोगी तुलसराले हौजाली मगरकी श्रीमतीलाई अध्यक्षको अर्की […]अर्थ/वाणिज्य थप खबर

सुनको मुल्यमा गिरावट, चाँदीको मुल्य स्थिर

मकवानपुर, २६ असोज । आइतबार (आज) नेपाली बजारमा सुनको मुल्यमा सामान्य गिरावट आएको छ । नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासङ्घका अनुसार आज छापावाल सुनको मुल्य ३ सयले गिरावट भएको छ । शुक्रबार प्रतितोला ७० हजार ४ सयमा कारोबार भएको छापावाला सुनको मुल्य आईतबार ३ सयले गिरावट भई प्रतितोला ७० हजार १ सयमा कारोबार भएको महासंले जनाएको […]

गाँजा फँडानीमा प्रहरीको सक्रियता, उत्पादन क्षेत्रमा आफैँ पुगे एसपी

हेटौंंडा/ गाँजा उत्पादनको राजधानीका रुपमा देशमै चिनिएको मकवानपुरका केही क्षेत्रमा प्रहरीले आइतबारदेखि विशेष अभियान थालेको छ । ती स्थानमा सम्भवतः पहिलोपटक...

अख्तियारले समायो १ लाख घुससहित पूर्व कर्मचारी

बारा, १६ भदौ । अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोग हेटौंडा कार्यालयबाट गएको टोलीले बाराले मालपोत कार्यालय बाराका एक जना पूर्व कर्मचारीलाई घुस...

नेपालमा सबैभन्दा बढी रेमिट्यान्स अमेरिकाबाट

नेपालमा सबैभन्दा बढी रेमिट्यान्स अमेरिकाबाट आएको छ । आर्थिक वर्ष २०७५र७६ को ११ महिनामा यस मुलुकबाट एक खर्ब ८१ अर्ब ४७...मनोरञ्जन थप खबर

दक्षिण एसियाली ८ कविका ८ कविता

भारतको नयाँदिल्लीमा यही अक्टुबर १८–२० मा दक्षिण एसियाको आधिकारिक साहित्यिक संस्था ‘फाउन्डेसन अफ सार्क...

हेटौंडामा साइकलिङ अफरोड च्याम्पियनसिप हुने

मकवानपुर, १९ कात्तिक । प्रदेश नं. ३ को राजधानी हेटौंडामा पहिलो पटक साइकलिङ अफरोड...

तरुण दल हेटौंडा १८ को आयोजनामा सांस्कृतिक कार्यक्रम

हेटौंडा, ७ कार्तिक । नेपाल तरुण दल हेटौंडा उपमहानगरपालिका १८ ले तिहार तथा छठ...

अहिलेदेखि जानी राखौं लक्ष्मी पुजाको दिन के–के चढाउनुपर्छ

यस वर्ष लक्ष्मी पूजा कार्तिक १० गते आईतबार परेको छ । यो दिन लक्ष्मीपूजाको विधि अनुसार पूजा गर्नाले घरको गरिबी हट्ने भन्ने चलनचल्ती छ । उक्त दिन नेपालीको घर–घरमा...
विज्ञान र प्रविधि थप खबर

किन आउँदैछन् मन्त्री बाँस्कोटा हेटौंडा ?

मकवानपुर, ३१ वैशाख । सञ्चारमन्त्री गोकुल प्रसाद बाँस्कोटा आज हेटौंडा आउँदैछन् । हेटौंडामा डाटा सेन्टरको उद्घाटन गर्न बाँस्कोटा आज आउने भएका हुन् । कोरिया अन्र्तराष्ट्रिय सहयोग नियोगको सहयोगमा ३७ करोड लागतमा डाटा सेन्टर निर्माणको काम सकिएको हो । देशको महत्वपूर्ण अभिलेख सुरक्षित राख्ने काममा यो सेन्टरले सहयोग गर्नेछ । सेन्टरको सम्पूर्ण काम सकिएकोले मन्त्री बाँस्कोटाबाट […]