नलकटुवा पेस्तोलसहित एक भारतीय नागरिक पक्राउ

काठमाडौं, २४ मंसिर । सर्लाहीबाट प्रहरीले नलकटुवा पेस्तोलसहित एक जना भारतीय नगारिकलाई पक्राउ गरेको छ । प्रहरीले पेस्तोलसहित २१ वर्षीय भारतीय नागरिक संजय सिंहलाई पक्राउ परेका हुन् । उनलाई प्रहरी चौकी बाराउधोरणबाट खटिएको प्रहरीले सर्लाहीको बिष्णु गाउँपालिका–२ स्थित सडकबाट पक्राउ गरेको प्रहरीले जनाएको छ । प्रहरीले बिआर ३० यु ९८९४ नम्बरको मोटरसाइकल चेकजाँच गर्ने क्रममा […]


समाचार थप खबर

नलकटुवा पेस्तोलसहित एक भारतीय नागरिक पक्राउ

काठमाडौं, २४ मंसिर । सर्लाहीबाट प्रहरीले नलकटुवा पेस्तोलसहित एक जना भारतीय नगारिकलाई पक्राउ गरेको छ । प्रहरीले पेस्तोलसहित २१ वर्षीय भारतीय नागरिक संजय सिंहलाई पक्राउ परेका हुन् । उनलाई प्रहरी चौकी बाराउधोरणबाट खटिएको प्रहरीले सर्लाहीको बिष्णु गाउँपालिका–२ स्थित सडकबाट पक्राउ गरेको प्रहरीले जनाएको छ । प्रहरीले बिआर ३० यु ९८९४ नम्बरको मोटरसाइकल चेकजाँच गर्ने क्रममा […]अर्थ/वाणिज्य थप खबर

सुनको मूल्य घट्यो, कति छ आज सुन तोलाको ?

काठमाडौँ । साताको तेस्रो दिन आज मंगलबार नेपाली बजारमा सुनको मुल्य घटेको छ । मंगलबार सुनको मूल्य प्रतितोला २ सय रुपैयाँले घटेको नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले जनाएको छ । महासंघका अनुसार आज छापावाल सुन मंगलबार तोलामा ७० हजार ८ सय रुपैयाँमा कारोबार भएको छ । यस्तै तेजावी सुन तोलामा ७० हजार ५ सयमा कारोबार भएको […]

आज सुनको भाउ घट्यो

मकवानपुर, २३ मंसिर । साताको दोस्रो दिन आज सोमबार नेपाली बजारमा सुनचाँदीको भाउ २ सय रुपैयाँले घटेको छ । आइतबार प्रतितोला...

सुनको मुल्यमा गिरावट, चाँदीको मुल्य स्थिर

मकवानपुर, २६ असोज । आइतबार (आज) नेपाली बजारमा सुनको मुल्यमा सामान्य गिरावट आएको छ । नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासङ्घका अनुसार आज...

गाँजा फँडानीमा प्रहरीको सक्रियता, उत्पादन क्षेत्रमा आफैँ पुगे एसपी

हेटौंंडा/ गाँजा उत्पादनको राजधानीका रुपमा देशमै चिनिएको मकवानपुरका केही क्षेत्रमा प्रहरीले आइतबारदेखि विशेष अभियान थालेको छ । ती स्थानमा सम्भवतः पहिलोपटक...मनोरञ्जन थप खबर

‘द भ्वाइस अफ नेपाल सिजन २’ को विजेता राम लिम्बु

काठमाडौं । ‘द भ्वाइस अफ नेपाल सिजन २’ को विजेता राम लिम्बु बनेका छन्...

नारायण गोपालको सम्झनामा गीत–गंगा भवन निर्माण हुने

मकवानपुर । स्वर सम्राट नारायण गोपालको सम्झनामा ‘नारायण गोपाल पेमला सुरमय गीत–गंगा’ भवन निर्माण...

‘सँगसँगै’ को शुभमुर्हत

काठमाडौं, २१ मंसिर । निर्देशक मधुसुदन भट्टराईको निर्देशनमा ‘सँगसँगै’ नामक फिल्म निर्माण हुने भएको...

मकवानपुरका गायक प्रकाश तामाङको नयाँ गीत ‘स्याउ स्याउ नाना’ बजारमा (भिडियोसहित)

मकवानपुर, २० मंसिर । मकवानपुरे गायक तथा संगीतकार प्रकाश तामाङको नयाँ तामाङ मौलिक गीत बजारमा आएको छ । तामाको नयाँ तामाङ मौलिक गीत ‘स्याउ स्याउ नाना’ बजारमा आएको हो...
विज्ञान र प्रविधि थप खबर

किन आउँदैछन् मन्त्री बाँस्कोटा हेटौंडा ?

मकवानपुर, ३१ वैशाख । सञ्चारमन्त्री गोकुल प्रसाद बाँस्कोटा आज हेटौंडा आउँदैछन् । हेटौंडामा डाटा सेन्टरको उद्घाटन गर्न बाँस्कोटा आज आउने भएका हुन् । कोरिया अन्र्तराष्ट्रिय सहयोग नियोगको सहयोगमा ३७ करोड लागतमा डाटा सेन्टर निर्माणको काम सकिएको हो । देशको महत्वपूर्ण अभिलेख सुरक्षित राख्ने काममा यो सेन्टरले सहयोग गर्नेछ । सेन्टरको सम्पूर्ण काम सकिएकोले मन्त्री बाँस्कोटाबाट […]