कार्यालय प्रमुख/सूचना अधिकारी

मकवानपुर जिल्लाका सरकारी कार्यालय/संस्थानहरुका कार्यालय प्रमुख/सूचना अधिकारीको विवरण

सि.नं. कार्यालयको नाम कार्यालय प्रमुख सूचना अधिकारी
सरकारी कार्यालय
जिल्ला प्रशासन कार्यालय नाम: – चक्रबहादुर बुढा
पद: प्रमुख जिल्ला अधिकारी
फोन नं.: ०५७-५२०४९५
मो.नं.: ९८५५०२७७७७
नाम: …..
पद: सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी
फोन नं.: ०५७-५२४७१२
मो.नं.: ….
जिल्ला प्रहरी कार्यालय नाम: विकासराज खनाल
पद: प्रहरी उपरीक्षक
फोन नं.: ०५७-५२०८११
मो.नं.: ९८५५०४५५५५
नाम: दिलिपरान झा
पद: प्रहरी नायव उपरीक्षक
फोन नं.:
मो.नं.: ९८५१२९८८१२
राष्ट्रिय अनुसन्धान जिल्ला कार्यालय नाम: विष्णुमणि आचार्य
पद:  उप-अनुसन्धान निर्देशक
फोन नं.: ०५७-५२०४१७
मो.नं.: ९८४१४४३१७४
नाम:
पद:
फोन नं.:
मो.नं.:
आन्तरिक राजश्व कार्यालय नाम: राजेन्द्र पौडेल
पद: प्रमुख कर अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२०३०८
मो.नं.: ९८५१०४५०९८
नाम: राधेश्याम दाहाल
पद: कर अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२०४१५
मो.नं.: ९८५११४४८७०
राष्ट्रिय परीक्षा बोर्ड शाखा कार्यालय नाम: एम बहादुर खड्का
पद: कार्यालय प्रमुख
फोन नं.: ०५७-५२४६०२
मो.नं.: ९८५५०६९९१२
नाम: चन्द्र देव यादव
पद: शाखा अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२४६०२
मो.नं.: ९८५४०२६६३०
कारागार कार्यालय नाम: मातृका प्रसाद दाहाल
पद: शाखा अधिकृत
फोन नं.: ०५७-४१००२६
मो.नं.: ९८५५०११७७७
नाम: दिपेश कुमार महर्जन
पद: खरिदार
फोन नं.: ०५७-४१००२६
मो.नं.: ९८४५८१६२४२
किटजन्य रोग अनुसन्धान तथा तालिम केन्द्र नाम: डा. बिनोद कुमार गिरी
पद: निर्देशक
फोन नं.: ०५७-२१८२६
मो.नं.: ९८५११७६२८२
नाम: शिशिर कुमार पन्त
पद: इण्टोमोलोजिष्ट
फोन नं.: ०५७-५२०५७२
मो.नं.: ९८४५०२७४९४
काेष तथा लेखा नियन्त्रक कार्यालय नाम: नारायण दत्त शर्मा
पद: प्रमुख कोष नियन्त्रक
फोन नं.: ०५७-५२०५७१
मो.नं.: ९८५५०३०५७१
नाम: रामचन्द्र खनाल
पद: कोष नियन्त्रक
फोन नं.: ०५७-५२१४७८
मो.नं.: ९८४५०२७०५८
खानेपानी तथा सरसफाई डिभिजन कार्यालय नाम: पदम बहादुर कुँवर
पद: डि.ई.
फोन नं.: ०५७-५२०९२९
मो.नं.:९८४१४८४८१०
नाम: रमेश महर्जन
पद: ईन्जिनियर
फोन नं.: ०५७-५२०७२६
मो.नं.: ९८४१३३७११४
१० घरेलु तथा साना उद्योग कार्यालय नाम: पुष्कर भट्टराई
पद: प्रमुख उद्योग अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२०४३७
मो.नं.: ९८६७२०६०३०
नाम: नन्देश्वर डंगोल
पद: उद्योग अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२७३३६
मो.नं.: ९८४१३६४७१५
११ जल उत्पन्न प्रकोप नियन्त्रण डिभिजन नं. ९ नाम: मनोहर रिजाल
पद: डिभिजन प्रमुख
फोन नं.: ०५७-५२२३७७
मो.नं.: ९८४२१०५९४९
नाम: विष्णु लामिछाने
पद: ए.ओ.
फोन नं.: ०५७-५२२३७७
मो.नं.: ९८४५०३१०७०
१२ जिल्ला निर्वाचन कार्यालय नाम: गोविन्द प्रसाद पौडेल
पद: शाखा अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२४६८६
मो.नं.: ९८४५२९२५९०
नाम: दिनेश श्रेष्ठ
पद: ना.सु.
फोन नं.: ०५७-५२१९८६
मो.नं.: ९८४५२९८९१५
१३ जिल्ला समन्वय समितिको कार्यालय नाम: नारायण प्रसाद मैनाली
पद: स्थानीय विकास अधिकारी
फोन नं.: ०५७-५२३०१३
मो.नं.: ९८५५०११२२२
नाम: किशन न्यौपाने
पद: योजना अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२३४४९
मो.नं.: ९८५५०७३६३६
१४ जिल्ला वन कार्यालय नाम: राजेन्द्र न्यौपाने
पद: जिल्ला वन अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२१८१५
मो.नं.: ९८५५०६७९९३
नाम: विशाल भट्टराई
पद: सहायक वन अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२०५९३
मो.नं.: ९८४५०३०६०३
१५ जिल्ला शिक्षा कार्यालय नाम: वीरेन्द्र जंग थापा
पद: जिल्ला शिक्षा अधिकारी
फोन नं.: ०५७-५२०५०१
मो.नं.: ९८५५०३०५०१
नाम: प्रेम के.सी.
पद: सहायक जिल्ला शिक्षा अधिकारी
फोन नं.: ०५७-५२०८६९
मो.नं.: ९८५५०६४७५९
१६ जिल्ला कृषि विकास कार्यालय नाम: निर्मल गदाल
पद: वरिष्ठ कृषि विकास अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२११०४
मो.नं.: ९८५५०६७९६४
नाम: सुजन कडेल
पद: योजना अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२११०४
मो.नं.: ९८४५३६१३८२
१७ जिल्ला पशु सेवा कार्यालय नाम: राम प्रकाश प्रधान
पद: वरिष्ठ पशु विकास अधिकृत
फोन नं.: ०५७-
मो.नं.: ९८५५०७०७२८
नाम: डा. सन्जिव ठाकुर
पद: पशु चिकित्सक
फोन नं.: ०५७-
मो.नं.: ९८४८४९७२२३
१८ जिल्ला हुलाक कार्यालय नाम: सुनिता कुमारी गजुरेल
पद: शाखा अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२१७३२
मो.नं.: ९८५५०७१५३२
नाम: साधना कोईराला
पद: ना.सु.
फोन नं.: ०५७-५२०३३३
मो.नं.: ९८४५५७७२६२
१९ जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय नाम: रामचन्द्र पाठक
पद: जनस्वास्थ्य प्रमुख
फोन नं.: ०५७-५२०४०९
मो.नं.: ९८५५०७१३०५
नाम: भोला चौलागाँई
पद: जनस्वास्थ्य निरिक्षक
फोन नं.:
मो.नं.: ९८५५०६७५४०
२० जिल्ला प्राविधिक कार्यालय नाम: सोम राज तिमिल्सेना
पद: प्रमुख जिल्ला ईन्जिनियर
फोन नं.: ०५७-५२५८६८
मो.नं.: ९८५५०३०६३२
नाम: त्रिभुवन झा
पद: ईन्जिनियर
फोन नं.: ०५७-५२५८६८
मो.नं.: ९८४४०३०८४८
२१ जिल्ला भू-संरक्षण कार्यालय नाम: राजु दाहाल
पद: जिल्ला भू-संरक्षण अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२३७१२
मो.नं.: ९८४९०४६२२४
नाम: पूर्ण काजी महर्जन
पद: ईन्जिनियर
फोन नं.: ०५७-५२३७१२
मो.नं.: ९८४१८८९०८३
२२ जिल्ला वनस्पति कार्यालय नाम: नरहरी चापागाँई
पद: वनस्पति अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२३००५
मो.नं.: ९८४१३९५८०४
नाम: राज किशोर पण्डित
पद: सहायक वैज्ञानिक अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२३००५
मो.नं.: ९८४५१४८१४१
२३ जिल्ला सरकारी वकिल कार्यालय नाम: याम बहादुर बानिया
पद: जिल्ला न्यायाधिवक्ता
फोन नं.: ०५७-५२०५४०
मो.नं.: ९८५५०३०५४०
नाम: श्याम हरि अधिकारी
पद: सहायक जिल्ला न्यायाधिवक्ता
फोन नं.: ०५७-५२०५४०
मो.नं.: ९८४१५०२९६३
२४ डिभिजन सहकारी कार्यालय नाम: तिलक राम पाेखरेल
पद: सहकारी अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२०५१४
मो.नं.: ९७५१०२१७३०
नाम: अश्विन कुमार अर्याल
पद: ना.सु.
फोन नं.: ०५७-५२०५१४
मो.नं.: ९८५५०७०४२३
२५ डिभिजन सडक कार्यालय नाम: कमलेश कुमार कर्ण
पद: डिभिजन प्रमुख
फोन नं.: ०५७-५२०६२२
मो.नं.: ९८५५०७०३७३
नाम: जयराम अधिकारी
पद: ईन्जिनियर
फोन नं.: ०५७-५२०३११
मो.नं.: ९८५१०७३०८३
२६ थाहा नगरपालिका कार्यालय नाम: जीवन प्रसाद आचार्य
पद: कार्यकारी अधिकृत
फोन नं.: ०५७-४०००५६
मो.नं.: ९८५५०१२१११
नाम: सुरज कुमार भुजेल
पद: कम्प्युटर अपरेटर
फोन नं.: ०५७-४०००५६
मो.नं.: ९८५५०६८६९५
२७ धरान-चतरा-गाईघाट-कटारी-सिन्धुली-हेटौडा सडक योजना नाम: कर्ण सिं रानाभाट
पद: योजना प्रमुख
फोन नं.: ०५७-५२६५९८
मो.नं.: ९८४९८०५३५७
नाम: त्रिलोकनाथ घिमिरे
पद: ईन्जिनियर
फोन नं.: ०५७-५२६५९८
मो.नं.: ९८४१५९८६४८
२८ नारायणी अंचल आयुर्वेद औषधालय नाम: डा. झुलाराम अधिकारी
पद: आयुर्वेद निरिक्षक
फोन नं.: ०५७-५२०६८१
मो.नं.: ९८४१२२६७३५
नाम: बैकुण्ठ आचार्य
पद: आयुर्वेद निरिक्षक
फोन नं.: ०५७-५२०६८१
मो.नं.: ९८४५०२९९३३
२९ नापी कार्यालय नाम: गिरीश कुमार लाल कर्ण
पद: प्रमुख नापी अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२०४७८
मो.नं.: ९८५५०३०४७८
नाम: अजय कुमार रावत
पद: नापी अधिकृत
फोन नं.:
मो.नं.: ९८४४०५३३९२
३० बाख्रा विकाश फार्म, चित्लाङ नाम: मेघराज ढकाल
पद: पशु विकास अधिकृत
फोन नं.:
मो.नं.: ९८५५०६९४८४
नाम: श्री प्रसाद यादव
पद: पशु सेवा प्राविधिक
फोन नं.:
मो.नं.: ९८४२८४९७२४
३१ भवन प्रविधि अनुसन्धान तथा तालिम केन्द्र नाम: सुदिप आचार्य
पद: सि.डि.ई.
फोन नं.: ०५७-५२१२८४
मो.नं.: ९८५११५३२०६
नाम: महेन्द्र बहादुर खड्का
पद: ले.अ.
फोन नं.: ०५७-५२०३४४
मो.नं.: ९८४५०२५६१६
३२ मालपोत कार्यालय नाम: मुक्ती नारायण भण्डारी
पद: प्रमुख मालपोत अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२०४८०
मो.नं.: ९८५५०७१३६०
नाम: सुबोध खनाल
पद: मालपोत अधिकृत
फोन नं.:
मो.नं.: ९८४१३४९२६४
३३ महिला तथा बालबालिका कार्यालय नाम: शोभा शाह
पद: प्रमुख महिला विकास अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२०८५७
मो.नं.: ९८५५०३०८५७
नाम: सरिता अधिकारी
पद: महिला विकास निरिक्षक
फोन नं.: ०५७-५२०८५७
मो.नं.: ९८४५६७०६०१
३४ मत्स्य विकास केन्द्र, हेटौडा नाम: सानुकाजी पछाई
पद: वरिष्ठ मत्स्य विकास अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२०१७९
मो.नं.: ९८५५०७०३१५
नाम: प्रशान्त सापकोटा
पद: मत्स्य विकास अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२०५६७
मो.नं.: ९८४५१४०५९१
३५  सिंचाई विकास डिभिजन नाम: विष्णु देव यादव
पद: डिभिजन प्रमुख
फोन नं.: ०५७-५२०७९५
मो.नं.: ९८४१४०५६७५
नाम: राम शरण विडारी
पद: ना.सु.
फोन नं.: ०५७-५२०७९५
मो.नं.: ९८०४२३१५४८
३६ यातायात व्यवस्था कार्यालय नाम: वासुदेव खतिवडा
पद: शाखा अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२६१५८
मो.नं.: ९८५५०३०१५८
नाम: राम प्रसाद दाहाल
पद: ना.सु.
फोन नं.: ०५७-५२६१५८
मो.नं.: ९८४५०२९०९८
३७ रिजरभ्वायर मत्स्य विकास केन्द्र, कुलेखानी नाम: विष्णु बहादुर सिलवाल
पद: केन्द्र प्रमुख
फोन नं.: ०५७-६२०२३७
मो.नं.: ९८५५०७०२३७
नाम: रामचन्द्र अधिकारी
पद: ना.प्रा.स.
फोन नं.: ०५७-६२०२३७
मो.नं.: ९८४५८३०१६०
३८ व्यावसायिक तथा सीप विकास तालिम केन्द्र नाम: युवराज गुरुङ
पद: केन्द्र प्रमुख
फोन नं.: ०५७-४१२७१६
मो.नं.: ९८४५१०२९९७
नाम: नवराज सापकोटा
पद: ना.सु.
फोन नं.: ०५७-४१२७१६
मो.नं.: ९८४५१२३२९७
३९ शाखा तथ्याङ्क कार्यालय नाम: नवराज पौडेल
पद: तथ्याङ्क अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२३६८२
मो.नं.: ९८४९४२१३७४
नाम: विष्णु प्रसाद अधिकारी
पद: सुपरिवेक्षक
फोन नं.: ०५७-५२३६८२
मो.नं.: ९७४५०३२९१०
४० शितोष्ण बागवानी नर्सरी केन्द्र, दामन नाम: अाईत सिंह गुरुङ्ग
पद: वरिष्ठ वागवाणी विकास अधिकृत
फोन नं.: ०५७-६२०४४९
मो.नं.: ९८४५३६३७८९
नाम: राज कुमार श्रेष्ठ
पद: ना.प्रा.स.
फोन नं.: ०५७-६२०४४९
मो.नं.: ९८४५१०३३४१
४१ संचार केन्द्र नाम: दिलिप श्रेष्ठ
पद: शाखा अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२२४८८
मो.नं.: ९८४५२८८५४६
नाम: राम चन्द्र रिजाल
पद: ना.सु.
फोन नं.: ०५७-५२२४८८
मो.नं.: ९८४५१२४४४७
४२ श्रम कार्यालय नाम: श्याम कुमार श्रेष्ठ
पद: टा.ना.सु.
फोन नं.: ०५७-५२१४७५
मो.नं.: ९८४५०३११७६
नाम: भिम प्रसाद शर्मा
पद: ना.सु.
फोन नं.: ०५७-५२१४७५
मो.नं.: ९८४५२९९७७७
४३ हेटौडा उ.म.न.पा. कार्यालय नाम: कृष्ण प्रसाद पाण्डे
पद: प्रमुख एवं कार्यकारी अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२२७४७
मो.नं.: ९८५५०१०१११
नाम: शंकर प्रसाद उपाध्याय
पद: प्रशासन महाशाखा प्रबन्धक
फोन नं.: ०५७-५२५८३९
मो.नं.: ९८५५०६८४७४
४४ हेभि ईक्यूपमेन्ट डिभिजन नाम: जय मंगल राय
पद: सि.डि.ई.
फोन नं.: ०५७-५२००३१
मो.नं.: ९८४५०७१८७४
नाम: बरुण कुमार शाह
पद: मेकानिकल ईन्जिनियर
फोन नं.: ०५७-५२००३१
मो.नं.: ९८४५१६४६६५
४५ हेटौडा औद्योगिक क्षेत्र व्यवस्थापन कार्यालय नाम: नेपाल भुषण वैद्य
पद: क्षेत्र व्यवस्थापक
फोन नं.: ०५७-४१२५५७
मो.नं.: ९८५६०६१४६८
नाम: दिपक राज आचार्य
पद: शाखा अधिकृत
फोन नं.: ०५७-४१२६६५
मो.नं.: ९८५५०७२२५८
४६ जिल्ला युवा समितिको कार्यालय नाम: सम्भु प्रसाद पौडेल
पद: का.प्र
फोन नं.:
मो.नं.: ९८४५३९०००३
नाम:
पद:
फोन नं.:
मो.नं.:
४७ जिल्ला आयोजना कार्यान्वयन इकाई, हेटौंडा नाम: प्रेम के.सी.
पद: इकाई प्रमुख
फोन नं.:
मो.नं.: ९८५५०६४७५९
नाम:
पद:
फोन नं.:
मो.नं.:
४८ हेटौडा अस्पताल नाम: सर्वेश शर्मा
पद: मे.सु.
फोन नं.: ०५७-५२३९७७
मो.नं.: ९८५५०३१८५५
नाम: हिरा ठाकुर
पद: मेडिकल रेकर्डर अधिकृत
फोन नं.:०५७-५२४५६१
मो.नं.: ९८०४२१४१७७
संस्थान
कर्मचारी संचय कोष नाम: दिनेश कुमार के.सी.
पद: वरिष्ठ प्रबन्धक
फोन नं.: ०५७-५२४३७७
मो.नं.: ९८४१२६३३३१
नाम: बिमल कुमार खतिवडा
पद: का.मु. वरिष्ठ शाखा अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२४३७७
मो.नं.: ९८५१०३७८७५
कृषि सामाग्री कम्पनी लिमिटेड नाम: शर्मिला घिमिरे
पद: उपशाखा प्रबन्धक
फोन नं.: ०५७-५२०३८६
मो.नं.: ९८४५३९१२२३
नाम: शर्मिला घिमिरे
पद: उपशाखा प्रबन्धक
फोन नं.: ०५७-५२०३८६
मो.नं.: ९८४५३९१२२३
टि.सि.एन. नाम: लक्ष्मी प्रसाद रेग्मी
पद: प्रबन्धक
फोन नं.: ०५७-५२०४८५
मो.नं.: ९८५२०३२४२६
नाम: गोपाल प्रधान
पद: वरिष्ठ सहायक
फोन नं.: ०५७-५२०४८५
मो.नं.: ९८४५७७८९८९
नेपाल टेलिकम नाम: सुजितानन्द मल्ल
पद: उप-प्रबन्धक
फोन नं.: ०५७-५२०७०४
मो.नं.: ९८५११०५०८८
नाम: शाम्बराज ढकाल
पद: सहायक व्यापार अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२२०४६
मो.नं.: ९८५५०८८८८८
नेपाल विद्युत प्राधिकरण हेटौडा वितरण केन्द्र नाम: ऋषि कुमार बरनवाल
पद: ईन्जिनियर
फोन नं.:
मो.नं.: ९८५५०३०४००
नाम:
पद:
फोन नं.:
मो.नं.:
नेपाल विद्युत प्राधिकरण कुलेखानी प्रथम जलविद्युत केन्द्र नाम: बद्री प्रसाद फुयाल
पद: केन्द्र प्रमुख
फोन नं.:
मो.नं.: ९८४१४१५४३३
नाम:
पद:
फोन नं.:
मो.नं.:
नेपाल विद्युत प्राधिकरण कुलेखानी दोश्रो जलविद्युत केन्द्र नाम: सन्तोष कुमार झा
पद: उप-प्रबन्धक
फोन नं.: ०५७-६२१५४५
मो.नं.: ९८५५०३०८१५
नाम:
पद:
फोन नं.:
मो.नं.:
नेपाल विद्युत प्राधिकरण कुलेखानी तेश्रो जलविद्युत केन्द्र नाम: सुभाष कुमार मिश्र
पद: आयोजना प्रमुख
फोन नं.: ०५७-६२१४१७
मो.नं.: ९८४१३३५०१५
नाम: भिम खड्का
पद: प्रशासकीय अधिकृत
फोन नं.: ०५७-६९२४६३
मो.नं.: ९८५५०७१२४४
राष्ट्रिय वीउ विजन कम्पनी लि. नाम: प्रदिप कुमार यादव
पद: मुख्य शाखा प्रबन्धक
फोन नं.: ०५७-४१२४५७
मो.नं.: ९८५१०४६७८७
नाम: गोविन्द राज घिमिरे
पद: कृषि अधिकृत
फोन नं.: ०५७-४१२४५७
मो.नं.: ९८४५१०९८१५
१० साल्ट ट्रेडिङ कर्पोरेशन नाम: शैलेस कुमार पाण्डे
पद: अधिकृत
फोन नं.: ०५७-४१२९३४
मो.नं.: ९८५५०६७७५२
नाम: शैलेस कुमार पाण्डे
पद: अधिकृत
फोन नं.: ०५७-४१२९३४
मो.नं.: ९८५५०६७७५२
११ हेटौडा दुग्ध वितरण आयोजना नाम: सन्दिप राज प्रधान
पद: आयोजना प्रुमख
फोन नं.: ०५७-४१२८१२
मो.नं.: ९८४५०३२१६६
नाम: विष्णु काफ्ले
पद: प्रशासकीय अधिकृत
फोन नं.: ०५७-४१२०९४
मो.नं.: ९८४७१४८८७३
१२ हेटौडा खानेपानी व्यवस्थापन बोर्ड नाम: सुदर्शन ढकाल
पद: शाखा अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२३७०८
मो.नं.: ९८५५०७२७०८
नाम: सुदर्शन ढकाल
पद: शाखा अधिकृत
फोन नं.: ०५७-५२३७०८
मो.नं.: ९८५५०७२७०८
१३. नेपाल भारत ४०० के.भी. प्रशारण लाईन आयोजना नाम: रवी कुमार चौधरी
पद: डिभिजन प्रमुख
फोन नं.:
मो.नं.: ९८४१३७८९०९
१४. हेटौडा भरतपुर २२० के.भी. प्रशारण लाईन आयोजना नाम: ईश्वरी प्रसाद जैसवाल
पद: डिभिजन प्रमुख
फोन नं.:
मो.नं.: ९८५५०२६८२२