भक्तपुरकी एमी कर्माचार्य बनिन् ‘द सुपर मम’

तु खबर संवाददाता
२०७६ बैशाख ३१,मंगलवार १५:३९

काठमाडौं– ‘द सुपर मम’को उपाधि भक्तपुर निवासी एमी कर्माचायले जितेकी छन् । १६ प्रतियोगिलाई पछि पर्दै उनले उपाधि हात पारेकी हुन् । केट्स इन्टरटेनमेन्ट तथा पद्मा फिल्मस् प्रालिको संयुक्त आयोजना रहेको प्रतियोगिता अमृता शर्मा र बाला राई क्रमश फष्ट रनरअप र सेकेन्ड रनरअप घोषित भए ।

प्रथम अभिनेत्री भुवन चन्द, रागिनी उपाध्याय, बाबा सरकार श्रेष्ठ, सञ्चारकर्मी सूर्य चन्द, सन्ध्या पहाडी, विशाल पहाडी र भुषण श्रेष्ठ प्रतियोगितामा निर्णायक रहेका थिए ।

प्रतियोगिताको शीर्ष विजेता कर्माचार्यले ले ताजसहित स्कुटी र विभिन्न गिफ्ट उपहारको रुपमा हात पारिन् भने फष्ट रनर अप उपध्यायले ४३ इन्चको टेलिभिजन र सेकेन्ड रनरअप राईले वासिङ मेसिनका साथमा बिभिन्न उपहार प्राप्त गरे ।

आमाहरुको सौदर्य निखार्दै उचित अवसर प्रधान गर्न कार्यक्रम आयोजना गरिएको आयोजक पद्मा फिल्मस्की अभिनेत्री पुजना प्रधानले जानकारी दिइन् ।


यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*